درخواست حذف ترم یا حذف تکدرس

تعداد بازدید : 550

یکشنبه 24 فروردین 1399

نوشته شده توسط :

درخواست حذف ترم یا حذف تکدرس

اطلاعیه مهم
قابل توجه دانشجویان محترم
با توجه به شرایط ایجاد شده در ترم جاری در خصوص برگزاری کلاس ها به اطلاع می رساند تا رفع ممنوعیت برگزاری کلاسهای حضوزی کلاسها به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 
در برگزاری مجازی تعدادی از کلاسها به صورت فایلهای بارگذاری شده در کانال تلگرام @virtual_learning_feiz و ایتای @virtual_learning_feiz و بعضا گروه های درسی ایجاد شده توسط اساتید در پیام رسان واتساپ خواهد بود و تعدادی از کلاس ها به صورت آنلاین (از طریق سیستم خریداری شده توسط دانشگاه)  و بر طبق برنامه کلاسهای حضوری برگزار و همچنین با برگزاری کلاسهای آنلاین جبرانی سرفصل درس پوشش داده خواهد شد. استفاده از نرم افزار کلاسهای آنلاین حجم ترافیک بالایی نیاز نداشته و با استفاده از اینترنتهای خانگی امکانپذیر است. اطلاعات تکمیلی در خصوص کلاس آنلاین و بازه برگزاری امتحانات متعاقبا اعلام خواهد شد. 
در مورد کلاس های عملی که قابلیت برگزاری مجازی ندارند در صورت رفع ممنوعیت برگزاری کلاسهای حضوری، به صورت فشرده در تابستان انجام خواهد شد.
 دانشجویانی که با شرایط فوق‌الذکر تمایل به حذف ترم یا حذف تکدرس دارند حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۹۹/۱/۲۷ درخواست خود را به ایمیل unifeiz99@gmail.com ارسال نمایند. متن ایمیل شامل نام، شماره دانشجویی و درخواست حذف ترم جاری یا نام یک درس انتخابی جهت حذف باشد. در صورت حذف ترم پرداخت شهریه مطابق قانون وزارت علوم تحقیقات و فناوری خواهد بود. 
در صورت عدم ارسال ایمیل تا تاریخ مذکور دانشجو متقاضی ادامه ترم با شرایط فوق الذکر شناخته شده و پرداخت شهریه مطابق شهریه کلاسهای حضوری خواهد بود. حذف ترم و حذف تک درس پس از این تاریخ امکان پذیر نخواهد بود.