معرفی کلی و اهداف

بسم الله الرحمن الرحيم 

با سلام به ميهمانان محترم  موسسه آموزش عالي فيض و به اميد موفقيت روز افزون شما، مطالبي در رابطه با انگيزه و اهداف تاسيس اين مركز آموزش عالي به اطلاع مي رساند.

نگاهي به تاريخ شهرستان كاشان بيانگر اين واقعيت است كه اين خطه از سرزمين اسلامي ايران از ديرباز مهد پرورش دانشمندان نام آور در عرصه هاي گوناگون علوم بوده است و در رياضيات، عالم ابداع گري چون غياث الدّين جمشيد و در علوم انساني، مشاهيري مانند قطب راوندي، علاّمه فيض كاشاني، نراقي ها، ملا فتح الله، ملاحبيب الله شريف را در دامن خود پرورانده است.

در حال حاضر نيز و در پرتو گسترش آموزش عالي،توسعه دانشگاه كاشان، دانشگاه علوم پزشكي، دانشگاه آزاد اسلامي، و چند موسسه آموزش عالي ديگر، اين منطقه از ميهن اسلامي ايران را به يك قطب علمي كشور تبديل كرده است .

با توجه به تحولات صنعتي و ضرورت بهره گيري بيشتر از توان علمي نهفته در دانشگاه هاي منطقه و رفع نيازهاي آتي، هيات موسس  موسسه آموزش عالي علامه فيض  كه همگي از اعضاي هيات علمي دانشگاه هستند، با بهره گيري از تجارب چندين ساله آموزشي و اجرايي خويش در سال 1376 تصميم به تاسيس اين مركز علمي گرفتند و خوشبختانه تلاش هاي مربوطه در سال 1384 به ثمر رسيد و سازمان محترم گسترش آموزش عالي کشور با پذيرش دانشجو در اين موسسه آموزش عالي موافقت قطعي نمود و اولين دوره ي دانشجويان  در مهر 1384 و در رشته مخابرات تحصيل خود را آغاز كردند.

هيات موسس، مصمم است براي پذيرش دانشجو در همه ي مقاطع تحصيلي آموزش عالي در اين موسسه گام بردارد و دوشادوش بسياري از موسسات آموزش عالي معتبر و در جهت اعتلاء سطح علمي و فرهنگي كشور تلاش كند و شايستگي نام علامه فيض کاشاني را براي خود به اثبات برساند .

                               هيات موسس موسسه آموزش عالي علامه فيض كاشاني

بالا

کاشان - کیلومتر5 بلوار امام رضا(ع) - موسسه آموزش عالی علامه فیض کاشانی      صندوق پستی: 871353149

تلفن : 03155431070               فكس : 03155431075